Jouw rijschool voor Delft Den haag Zoetermeer Leiden Leidschendam

 

Woon je in een kleinere gemeente in ? Geen nood!

Woon je niet in één van de grotere gemeenten maar in een kleinere gemeente?

Geen nood. Rijschool Flex-Line is in een groot deel van provincie Zuid Holland actief, wij zijn dé rijschool voor Delft, Den haag, Zoetermeer, Leiden, Leidschendam maar ook in:

Alphen aan den Rijn

Berkel en rodenrijs

Boskoop

Gouda

Hazerswoude-Dorp

Leiden

Leidschendam

Leiderdorp

Monster

Naaldwijk

Nootdorp

Pijnacker

Pijnacker-Nootdorp

Voorburg

Voorschoten

Wassenaar

Wateringen

Zevenhuizen

Zoetermeer

Neem gerust contact met ons op,  binnen een week krijg je jouw proefles!

 

Rijschool Flex-Line, jouw rijschool voor Delft, Den haag, Zoetermeer, Leiden, Leidschendam.

Wanneer je op zoek bent naar voordelige motor- of autorijlessen, dan ben je bij Rijschool Flex-Line aan het juiste adres. Wij bieden een perfecte kwaliteit voor een goede prijs! Dankzij onze meerdere vestigingsplaatsen, zijn wij in staat scherpe prijzen te bieden en onze kwaliteit van lessen hoog te houden.

Goed en veilig de weg op met voldoende verkeersinzicht, dat is wat wij onze leerlingen meegeven. We hebben meer dan 3 jaar ervaring bij rijschool Flex-Line. Daarnaast zijn onze instructeurs vriendelijk en duidelijk en passen hun lesinstructies aan op jouw niveau.

Rijschool Flex-Line is al jaren een zeer vertrouwd adres voor autorijles en motorrijles  in Delft, Den haag, Zoetermeer, Leiden, Leidschendam en omgeving. Het slagingspercentage ligt dan ook hoger dan het landelijk gemiddelde. Onze autorijlessen vinden plaats in en rondom Zoetermeer en Rijswijk,  de examenplaats is Rijswijk. Je rijdt bij ons altijd in hetzelfde type lesauto.

Wij halen je meestal thuis op en brengen je natuurlijk ook weer thuis. Maar je kunt ook afspreken dat we je ophalen op school, bij het station, ed.

 

Scherpe tarieven bij Rijschool Flex-line, rijschool voor Delft, Den haag, Zoetermeer, Leiden, Leidschendam

Voor autorijles of motorrijles met goede kwaliteit voor scherpe tarieven horen wij tot de beste rijscholen van Zoetermeer. Ook veel studenten en scholieren weten dan ook de weg naar onze rijschool te vinden.

Wil je eerst met ons kennismaken? Geef je dan op voor een proefles!
Resultaat met een uitroepteken!

Voor de ouders, die hun kind willen verassen met een leuk cadeau, hebben we speciale lespakketten opgezet. Deze lespakketten bestaan uit 20, 30 of 40 lesuren inclusief het rijexamen! Jouw kind is nog nooit zo blij geweest na dit cadeau.

Waarom kies je voor Rijschool Flex-line?

 Rijschool Zoetermeer hoog slagingspercentage
 Rijschool Zoetermeer gespreid betalen mogelijk
 Rijschool Zoetermeer uitsluitend nieuwe lesauto’s en lesmotoren
 Rijschool Zoetermeer geen wachttijd, gelijk beginnen met  lessen
 Rijschool Zoetermeer een unieke en zeer effectieve lesmethode P.I.T.
 Rijschool Zoetermeer een gegarandeerd hoge kwaliteit van de rijlessen
 Rijschool Zoetermeer lessen op zaterdag, zondag  en avonden  zonder extra kosten
 Rijschool Zoetermeer elke rijles dezelfde, goed   gekwalificeerde instructeurs

 

Rijschool Flex-line

Bij Rijschool Flex-Line heb je de keuze uit diverse rijles pakketten, o.a. een 10-daagse spoedcursus, een pakket met examengarantie en rijlessen voor mensen met rij-angst.


Voor meer informatie over rijlessen  bij jouw rijschool voor Delft, Den Haag, Zoetermeer en Leiden kun je bellen of mailen.

Rijschool Flex-Line, altijd in de buurt! Rijschool voor Delft, Den haag, Zoetermeer, Leiden, Leidschendam

Rijden vanaf je 17 de?

 

Gratis proefles bij rijschool voor Delft, Den haag, Zoetermeer, Leiden, Leidschendam

Betaalbare rijlessen is één, een gratis proefles is twee. Je wilt je rijbewijs graag snel en voordeling halen en je zoekt een professionele, betaalbare rijschool die jou de persoonlijk begeleiding kan geven die je nodig hebt, dan ben je Rijschool Delft Flex-Line op de juiste plek. Hier vind je meer informatie over een gratis proefles. Maak snel kennis met Rijschool Delft Flex-Line  en vind hier meer informatie over ons.

Call Now Button